UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Зварювальні роботи аргоном

 
Наша компанія здійснює зварювальні роботи аргоном
алюміній, чавун, мідь, нержавійки

 

  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf
  • Scania.
  • І інших автомобілів.

 

Зварювальні роботи вітчизняних і зарубіжних вантажних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Досить часто з'являється необхідність виконати зварювання матеріалів, які не можуть бути об'єднані шляхом стандартного устаткування. Ми виконуємо зварювальні роботи аргоном, це вкрай ефективний матеріал, який здатний об'єднати практично будь-яку конструкцію. Він використовується в тих випадках, коли звичайна сварка виявляється безсилою. Наш компанія пропонує вам аргон зварювання алюмінію, нержавіючої сталі і чавуну за прийнятною ціною, ми гарантуємо високу якість виконання робіт і надійність конструкції. 
 

Аргонова зварка. Ціна роботи
 

Вартість аргонового зварювання буде не багатьом вище, але зате за якістю вона набагато краще. Процес зварювання проходить в середовищі інертного газу, який забезпечує захист поверхонь від окислення, покращуючи таким чином якість самого шва. Такий тип з'єднання може виконуватися в ручному, автоматичному чи напівавтоматичному режимі із застосуванням неплавких, а в деяких випадках плавящихся електродів. Зараз аргон зварювання алюмінію, нержавіючої сталі та чавуну відрізняється найвищою якістю, вона надає надійність всієї конструкції і здатна витримувати великі навантаження. Ми не рекомендуємо виконувати самостійно аргонне зварювання. Цінароботи фахівця не така висока, звернувшись до нас ви отримати якісне зварювання, яку виконають фахівці з багаторічним стажем.

При необхідності можна виконати зварювання автомобіля на сто, це процедура зараз дуже затребувана, особливо в підтриманих автомобілях. Ціна роботи залежатиме від її складності та способу зварювання, її повідомлять вам працівники сто. В автомобілях досить часто виникають проблеми з кузовом, виправити які може аргон зварювання ціна якої залежить від ступеня руйнування.
 

Зварювання алюмінію, нержавіючої сталі та чавуну
 

При такому зварюванні в якості плавиться виступає вольфрамовий елемент, це дуже тугоплавкий матеріал. Даний спосіб дозволяє надійно з'єднати між собою різноманітні деталі, які неможливо скріпити використовуючи інші методи.
На нашому сто ви можете здійснити якісне зварювання вашого авто і підлатати всі елементи кузова.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: