UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Переобладнання авто, заміна двигунів, кпп

 
Наша компанія здійснює переобладнання авто, 
заміна двигунів, кпп всіх типів і моделей машин як
вітчизняного так і іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • І інших автомобілів.

 

Переобладнання авто, заміна двигунів, кпп вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Всі власники автомобілів напевно не раз стикалися з такою ситуацією, коли приходить саме час переобладнання автомобіля. Потрібна процедура-переобладнання автомобіля, ціна часто може перевершувати всі очікування, адже все до того ж залежить від складності даної работи.Тогда власнику автомобіля слід звернутися туди, де йому нададуть всі послуги та якісний товар на заміну.

 

 

 

Переробка авто з вантажного на пасажирський.


В даному випадку вам буде необхідно звернеться в СТО.Там вам нададуть всі послуги та допоможуть виконати ваше бажання, при цьому дуже якісно. Переобладнання мікроавтобусів, вантажних автомобілів - все це ви легко здійсненно і цілком можливо, були б гроші.

 

Заміна двигунів. Ціна на заміну в автомобілі.

Якщо вам раптом буде потрібно замінити двигун, то будьте готові заплатити як мінімум 8000 рублів за роботу. Природно якщо ви власник вантажівки, то заплатити доведеться трохи побільше, адже і робота стає набагато складніше.

 

 

Заміна коробки передач.

Якщо ж ви хочете поміняти вашу коробку передач, то на СТО вам обов'язково нададуть таку послугу. Робота не дуже складна тому заміна кпп - ціна 3-4 тисячі рублів. Говорити точно не можна, адже машини бувають різні і випадки теж виникають різноманітні. Чим складніше робота, тим дорожче вона обійдеться власникові автомобіля.

 

Заміна карданних валів. Ціна.

Ще однією роботою в заміні машини є заміна карданних валів, теж вельми невід'ємна процедура. Ціна на таку послугу коливається і назвати точні цифри неможливо. Все залежить від моделі машини і складності роботи.

Наше СТО надає вам унікальні можливості. Ми за найнижчими цінами проводимо всі роботи на вищому рівні. Заміна двигуна або ж кпп для нас не є проблемою. Швидко і оперативно працівники виконають ваше бажання, а ви при цьому залишитеся задоволеним і не витратите багато часу і грошей. Тому звертайтеся до нас, ми допоможемо зробити вашу машину краще, завжди порадимо у виборі запчастин, а також беззаперечно виконаємо всю роботу на вищому рівні. Ви і ваша машина будете задоволені.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: