UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт двигунів вантажних автомобілів

 
Наша компанія здійснює ремонт і технічне обслуговування
двигунів вантажівок всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
 • Камаз.
 • МАЗ. 
 • Зіл. 
 • Газ.
 • Ліаз.
 • Mercedes.
 • Volvo.
 • Daf.
 • Scania.
 • І інших автомобілів.

 

Ремонт двигунів вітчизняних і зарубіжних вантажних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Приклади робіт:
 

  

  

 

Поломка двигуна
 

У свідомості багатьох недосвідчених автомобілістів поломка двигуна характеризується різкою зупинкою двигуна і димом з під капота. Однак значно частіше двигун отримує дрібні поломки, які є причиною до того, щоб проводити капітальний ремонт двигуна. Вартість такого ремонту немаленька.


 

 

Симптоми поломки двигуна
 

Ось основні ознаки часткової несправності двигуна, при першій появі яких потрібно негайно звертатися до СТО:
 

 1. Надмірно висока витрата масла. Якщо двигун починає жерти "масло" нетипово великими обсягами - значить необхідна як найшвидша діагностика.
   
 2. Колір вихлопного диму. Оптимальним кольором є білий, проте якщо колір змінився на чорний - значить присутній поломка системи живлення, запалювання або управління уприскуванням. Рідше може з'являтися синій дим. Причина в попаданні масла в циліндри двигуна. Синій (масляний) дим з'являється в слідстві несправності системи запалювання або негерметичності клапанів.
   
 3. Нагар на свічках. Якщо свічки запалювання покриті світло-сірим нагаром -  все гаразд, але якщо колір змінився на інший, значить причина в несправності двигуна.
   
 4. Поломку двигуна характеризує тремтячий важіль перемикання передач. Якщо автомобіль працює на карбюраторі - то причина саме в ньому, якщо на інжекторном двигуні - то причина найчастіше в датчиках, наприклад, може бути несправний датчик холостого ходу.
   
 5. Надмірно велика витрата палива або падіння граничної потужності двигуна.
   
 6. Перебої в роботі, стуки або перегрів двигуна.
   
 7. Критично низький тиск масла.
   

Подібні поломки характерні у вантажних автомобілів. Причиною тому є навантаження на сам двигун і часті нелюдські умови експлуатації вантажівок - тривалі проїзди з максимальним навантаженням по жарі і курних дорогах швидко приведуть до зносу ключових елементів двигуна. На незначний ремонт двигуна ціна значно нижче ніж на капітальний ремонт двигуна, тому навіть незначні симптоми можна ігнорувати. Чим швидше ви звернетеся в СТО, тим менше пошкоджень понесе автомобіль після поломки і тим нижче буде вартість ремонту.

Ігнорування незначних поломок у двигуні може привести до серйозних наслідків. - В кращому з випадку це повна поломка самого двигуна і повна зупинка машини, в гіршому - поломка інших систем автомобіля, які відповідають за вашу безпеку на дорозі.
 

 

 

СТО - ремонт двигуна

Наше СТО проводить ремонт двигунів вантажних автомобілів наступних марок: Камаз, Зіл, МАЗ, Газ, Ліаз, Mercedes, Volvo, Dat, Raf, MaN, Scania. На ремонт двигуна ціна залежатиме як від марки авто, так і від складності поломки.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: