UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт автокомпрессорів

 
Наша компанія здійснює ремонт і технічне обслуговування
автокомпрессорів, всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • Та інших автомобілів.

 

Ремонт компресора вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Багато автолюбителів стикаються з проблемами у вигляді поломки компресора. До основних проблем можна віднести перегоряння запобіжника, який знаходиться в блоці запобіжників авто, або ж на дроті компресора на якому як правило він встановлений. Ця проблема поширена але не відноситься до найсерйозніших. Компресор прийшов на зміну звичайному насосу, він зручний тим, що використовуючи його вам не потрібно докладати ніяких фізичних зусиль, що дуже зручно для людини. Ремонт автокомпрессора ціна на які не є високою в нашій країні.

Рішення проблеми не складне, потрібно замінити запобіжник на новий, який буде відповідного номіналу. СТО автомобільного компресора допоможе вам впораєтися з вашою проблемою. Вартість виконаної роботи буде не високою, а якість на вищому рівні. СТО займається повним розбиранням, промиванням, діагностикою. СТО допоможе вам із заміною сальника, із заміною ущільнювача колеса. Скористатися послугами можуть як власники вантажних автомобілів, так і легкових.
 

Ремонт автомобільного компресора – це складна процедура
 

Іноді власники автомобілів не в змозі впоратися самотужки. До другої проблеми ремонту автомобільного компресора можна віднести перетирання або обрив проводу компресора. Ціна питання не буде дуже високою. Якість роботи на високому рівні. Іноді буває що компресор працює справно, але не качає або робить це дуже довго. У такому випадку швидше за все зносився поршень, який створював тиск в компресорі. Якщо це дійсно так, то буде вигідніше викинути старий і поставити новий. СТО ремонт авто компресорів допоможе вам вирішити ваші проблеми з компресором. Скористатися нашими послугами за доступну вартість може кожен. Досвідчені працівники допоможуть вам розібратися з проблемами і зможуть дати вам кілька хороших порад. За статистикою власники вантажних автомобілів набагато частіше стикаються з цією проблемою.
 

СТО допоможе вам відремонтувати електроніку
 

Ціна повністю відповідає якості роботи. Ремонт буде виконаний в найкоротші терміни, з високою якістю обслуговування. Ремонт автокомпрессора ціна буде приємна для людей. Власники вантажних автомобілів потребують компресорах більше ніж власники маленьких машин. Ремонти автомобільних компресорів виконують досвідчені професіонали. СТО ремонт авто компресора це рішення ваших проблем.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: