UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт осі балансира

 
Наша компанія здійснює ремонт осі балансира,
всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • І інших автомобілів.

 

Ремонт осей балансира вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Приклади робіт:
 

   

  

 

Задня підвіска вантажних автомобілів володіє балансирним пристроєм, який виконує роль стяжки. Опори ресори, а також нижні реактивні важелі є знімними, це спрощує їх заміну і ремонт на сто. Пластини обмежують рух опор, а для обмеження ходу мостів вниз застосовують обмежувачі гойдання. Будь-який ремонт осей балансирів повинен виконуватися вчасно, інакше в результаті можна отримати більш серйозну поломку. При виявленні перших дефектів слід звернутися на сто ремонт осей балансира, де його виконають професіонали і нададуть гарантію на всю виконану роботу. Вартість ремонту буде не висока, адже це досить проста процедура. В нашому сто ремонт осей балансира займає не багато часу, в більшості випадків машину можна забрати в той же день. 
 

Ремонт осі балансира ціна


Зараз ремонт осі балансира ціна зовсім не висока і доступна кожному водієві. Під час проведення ремонту перевіряється стан реактивних тяг, драбин, а також балансувати черевиків. Якщо виявляться знос, то деталі необхідно буде добре відшліфувати до усунення видимих слідів зносу.

Не рекомендується самостійно виконувати ремонт осі балансира. Ціна за проведення робіт не висока, краще сплатити досвідченим фахівцям сто і бути впевненим у якості робіт. Обслуговування всіх робочих елементів вантажних автомобілів повинно проводитися відразу при виявленні неполадок, а ще краще проводити регулярну діагностику. Це дозволить виявити дефект до появи перших ознак неполадки, такий ремонт буде самим простим і дешевим.

Головною ознакою несправності осі є її "гуляння", це буде особливо помітно на поворотах. Якщо не звертати увагу на проблему, то знадобиться надалі ремонтувати ресор і подушку моста, які піддаються великому зносу при порушенні роботи балансира. Пересуватися на такому автомобілі дуже небезпечно, неполадка може призвести до поганої керованості і ДТП. З цієї причини краще подбає про свою безпеку і не виїжджати на дорогу з несправним балансиром.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: