UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт редукторів і колісних передач

 
Наша компанія здійснює ремонт редукторів
і колісних передач всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • Та інших автомобілів.

 

Ремонт редукторів і колісних передач вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Приклади робіт:

  

  

 

Причини поломок більшості редукторів
 

Причиною поломки автомобільного редуктора найчастіше є сильна вібрація, як наслідок - викручування болта. Особливо вразливі до поломок редуктори вантажівки, через великих навантажень під час їзди. Для усунення таких проблем деякі виробники запропонували створити цільний корпус редуктора з двох частин, з в вареними штифтами. При з'єднанні вони утворюють більш надійний болт, ступінь надійності самого редуктора підвищується в десятки разів. Стовідсоткова гарантія безпеки полягає в додатковому електронному механізмі який скрупульозно укручує болт при його зміщенні.
 

Симптоми поломки редуктора і наслідки
 

Поломка редуктора характеризується, як правило, значним фізичним зусиллям при повороті керма в ліву сторону. Для лагодження потрібно перебрати редуктор з установкою ремкомплекта або вчинити доопрацювання. Ще одна ознака поломки редуктора - стуки при різкому повороті керма при вимкненому двигуні. Якщо чути стуки в редукторі - то причина в пошкоджених підшипниках або в зламаних зубцях колеса, витків черв'яка. Тоді потрібно замінити або відрегулювати підшипники, або ж замінити червячную пару. Причини перегріву редуктора криються в заїданні зчеплення, зносі підшипників або ж в нестачі мастила. Подібні симптоми проявляються і під час іншої поломки - можливо варто звернеться до фахівців і провести ремонт колісної передачі.
 

СТО ремонт редукторів
 

Поломка редуктора веде до значних проблем в управлінні автомобілем, особливо сильно це відчувається у вантажних автомобілів. Зламаний редуктор при подальшій роботі може значно пошкодити багато інших елементів авто - як наслідок, водій "потрапляє" на ремонт, вартість якого може бути сильно висока. При перших ознаках поломки редуктора, потрібно негайно звернеться до СТО. Ремонт редуктора буде значно дешевше, якщо не затягувати зі зверненням до фахівців. Звертайтеся тільки в професійні СТО, щоб здійснити ремонт редуктора. Ціна на ремонт може бути абсолютно різною.
 

Ремонт, заміна редуктора
 

На нашому СТО проводиться: - Діагностика несправності редуктора - Усунення самої несправності, а також її причин - Проведення комплексу заходів щодо захисту редуктора від можливих поломок у майбутньому. Наше СТО займається ремонтом редукторів і колісних передач легкових і вантажних автомобілів таких марок: Камаз, МАЗ, Зіл, Газ, Лиаз, Mercedes, Volvo, Dat, Raf, Man, Scania. Також ми здійснюємо ремонт колісної передачі.
 

Ремонт редуктора. Ціна
 

Ціна на ремонт залежить від марки автомобіля і складності роботи, тому дізнавайтеся вартість особисто у нас. Те ж саме можна сказати і про ремонт колісної передачі.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: