UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Піскоструминне очищення кузова, рами, деталей

 
Наша компанія здійснює піскоструминну очищення
кузови, рами, двигунів авто як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • І інших автомобілів.

 

Піскоструминне очищення кузова, рами, двигуна вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

Приклади робіт:

 

 

 

Піскоструминна обробка автомобіля

 

Для чого потрібна піскоструминна обробка автомобіля, ціна даної послуги на СТО?

Якщо є необхідність перефарбувати автомобіль, то треба зняти шар старої фарби, видалити іржу і різні види забруднень. У випадку, коли погано оброблена поверхню при підготовці до фарбування, то з часом ґрунтувальні і лакофарбові матеріали в проблемних місцях можуть просто відшаруватися. Це пов'язано з тим, що були погано очищені всі схильні корозії ділянки металу.

Піскоструминна обробка автомобіля допоможе вам уникнути подібних неприємностей. Даний вид обробки найбільш щадний для металу і якісний в порівнянні з іншими способами механічного і хімічного очищення і ціна послуги не космічна.

 

Піскоструминна обробка деталей

 

Піскоструминна обробка деталей допомагає вам заощадити час, вартість даної послуги на нашому СТО не буде перевищувати коштів на покупку різних рідин для обробки металу, щіток та інших допоміжних матеріалів, необхідних для очищення металевих поверхонь. Обробка рами вручну - досить трудомісткий процес. Крім того якщо потрібна якісна і швидка очистка агрегатів або очищення дисків, то іншим способом не можна досягти кращого естетичного ефекту. Наприклад, якщо ви хочете, щоб двигун вашого чотирьох або двоколісного друга виглядав як новий, то ми із задоволенням вам допоможемо. Крім того, для людей захоплених вдосконаленням своїх автомобілів і мотоциклів відкриваються додаткові можливості зробити деталі з алюмінію і нержавіючої сталі більш привабливими. Після піскоструминної обробки їх поверхня стає матовою, що виглядає дорого і зручно в експлуатації, оскільки не буде видно дрібних ушкоджень. Піскоструминний агрегат добре справляється з очищенням поверхні в будь-яких важкодоступних місцях, куди не можна дістатися за допомогою іншого інструменту. Обробка авто піскоструминним агрегатом безсумнівно краще в усіх відношеннях.

Отже, нашим СТО надається послуга піскоструминне очищення кузова, ціна цілком розумна, звертайтеся ми завжди раді допомогти!

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: