UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Наклепування гальмівних накладок

 
Наша компанія здійснює наклепування гальмівних накладок,
всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf
  • Scania.
  • Та інших автомобілів.

 

Наклепування гальмівних накладок вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Наша компанія пропонує вам заміну гальмівних накладок, це вкрай необхідна процедура, без якої не рекомендується виїжджати на дорогу, адже без гарні гальм можна легко потрапити в ДТП. Це особливо важливо для вантажних автомобілів, у яких гальмівний шлях як правило довший.
 

Наклепування гальмівних накладок ціна
 

Зараз дуже затребувана наклепка гальмівних накладок. Ціна за таку роботу зовсім не висока, а ви економите на ремонті гальмівних колодок, адже замінювати їх буде значно дорожче. Наша компанія застосовує новітнє устаткування і має великий досвід роботи, що в сукупності гарантує найвищу якість роботи. У нас ви знайдете доступні ціни на весь спектр робіт, пов'язаних з ремонтом вантажних автомобілів. встановившигальмівні накладки вантажівок ви отримаєте гарні гальма, які будуть спрацьовувати моментально і все це за мінімальну ціну. При повній заміні колодок ви б отримали той же результат, але витратилися б набагато більше, адже вони як правило дуже дорогі.

Ми пропонуємо вам наклепку гальмівних накладок ціна на яку зовсім не висока, ми гарантуємо високу якість роботи та надамо на неї гарантію. З таким завданням може впоратися лише досвідчений фахівець, адже будь-яка помилка може призвести до жахливих наслідків. Довіривши автомобіль нам ви отримаєте якісним ремонт, який забезпечить вашу безпеку на дорозі. У нас є всі необхідні кошти для виконання такого роду робіт.
 

Вартість заміни гальмівних накладок
 

В будь-якому випадкузаміна гальмівних накладок повинна проводиться на СТО, не варто намагатися виконати лагодження самостійно, тут потрібен підхід досвідченого фахівця, який гарантуємо якість роботи гальм. Після расклепкі старої колодки буде необхідно видалити стару накладку, а потім відшліфувати контактну поверхню.

Для того, щоб уникнути появи канавок та інших викривлень необхідно користуватися спеціальним шлифовочной стендом, який є в нашому сто. Економити на даній операції не варто, адже її ціна не висока, а без її виконання можна отримати нерівномірний знос, а в слідстві погану роботу гальм.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: