UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт техніки для АТО

 
Наша компанія здійснює ремонт і технічне обслуговування
техніки для АТО всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • І інших автомобілів.


 

Ремонт спецтехніки і вантажівок для АТО.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Приклади робіт

 

 
 

 

 

Ремонт техніки для АТО

 

Ні для кого вже не секрет що в країні проходить АТО (анти террорестіческая операція) У зв'язку з бойовими діями дуже часто з ладу виходить бойова техніка регулярної армії, яка або була пошкоджена там, або ж вже має якісь технічні неполадки, отримавши їх під час зберігання на складах військової техніки у мирний час. Дуже часто вона може бути відремонтована і проблема може бути не особливо складною, але в зв'язку з нестандартністю техніки, проводити ремонт спецтехніки або вантажівок в гаражі вийде не завжди.

А ремонт техніки для АТО може бути життєво необхідним як для регулярних військ, так і для добровольчий батальйонів. І для того що б їх відремонтувати доводиться відвозити їх на сто, де вона лагодиться і знову вирушає в зону проведення операції.

Ремонт техніки ато часто проводить держава, але на жаль не у всіх випадках, адже бюджетних грошей на все не вистачає. Часто волонтери займаються цією справою і збирають кошти для ремонту і згодом ремонт виробляє станція технічного обслуговування і так вже було відновлено не мала кількість вантажівок та спецтехніки.

 

Ремонт спецтехніки

 

Адже якщо цим не займатися то це може досить сильно послабити військовий потенціал країни і боєздатність армії в зоні проведення антитерористичної операції. Адже нова техніка хоч і надходить але в не таких великих кількостях, та й сама вона буває вимагає ремонту після бойового зіткнення і її також відвозять на сто, де проводиться ремонт техніки ато.

Наша компанія також проводить ремонт техніки для АТО. Ми працюємо з усіма замовленнями для ремонту. Мається станція технічного обслуговування де ремонт проводиться якісно і з гарантією на нормальну роботу техніки без пошкодження її зовнішніми факторами.

Завдяки подібним ремонтам підтримується боєздатність регулярних військ ЗСУ та добровольчий батальйонів, які отримують техніку в хорошому стані після проведеного ремонту і придатну для участі в зоні проведення антітеррорестіческой операції.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: