UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Нарізка різьби на чулках мостів автомобілів і причепів

 
Наша компанія здійснює нарізку різьби на чулках мостів
автомобілів і причепів, всіх типів і моделей як вітчизняного
так і іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • Та інших автомобілів.

 

Нарізка різьби на чулках мостів автомобілів і причепів вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ходова частина вантажних автомобілів, на відміну від легкових, піддається підвищеному зносу через значних навантажень при перевезенні вантажів. Однією з найбільш частих проблем вантажних автомобілів є, при зносі і руйнуванні ступичні підшипників, дефекти різьблення на панчохах мостів і на осях причепів і напівпричепів. На жаль, більшість виробників, особливо закордонні, в таких випадках передбачає лише заміну деталей, що досить дорого. Відновити за допомогою ремонту обійдеться значно дешевше. 

Звичайно, якби це був легковий автомобіль, ремонт можна було б здійснити і власними силами, в гаражі. Однак тільки маточина КАМАЗ важить під п'ятдесят кілограм, та й у решти вантажівок не менше. Відповідно габаритам маточин потрібні і інструменти і пристосування, багато з яких доводиться виготовляти індивідуально. З подібними роботами звичайний водій практично не стикається, а, значить, не має необхідних знань і кваліфікації. У підсумку самостійний ремонт створить проблеми, не зменшивши його вартість.
 

Нарізка різьби на панчохах мостів автомобілів
 

Реальний вихід - звернутися в СТО. Спеціалізоване підприємство здійснитьремонт осі причепа і напівпричепа.Так само не буде проблемою нарізка різьблення на панчохах мостів автомобілів. Вартість роботи визначатиметься після дефектації деталей. можливо буде потрібнонарізка різьблення на панчосі, ціна буде залежати від методики відновлення. У найбільш складному випадку буде потрібно наплавление металу і потім нарізка різьблення на панчосі. Ціна при цьому варіанті буде найбільшою. Але в будь-якому випадку ціна цих робіт на СТО буде нижчою, ніж заміна на нову деталь. Наявні технології дозволяють виконувати ремонт осі причепа і напівпричепа вантажівок будь-яких моделей без шкоди для якості. Для кваліфікованих механіків нарізка різьблення на панчохах мостів автомобілів не складе труднощів, а терміни будуть самими мінімальними. Не меншим плюсом здійснення ремонту в СТО є гарантійні зобов'язання на виконані роботи.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: