UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт корзини зчеплення автомобіля

 
Наша компанія здійснює ремонт корзини зчеплення
всіх типів і моделей авто як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
 • Камаз.
 • МАЗ. 
 • Зіл. 
 • Газ.
 • Ліаз.
 • Mercedes.
 • Volvo.
 • Daf.
 • Scania.
 • І інших автомобілів.

 

Ремонт корзини зчеплення вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

Ремонт корзини зчеплення авто

 

У деяких статтях можна знайти інформацію про те, що ремонт корзини зчеплення авто, досить таки легка справа, яке зможе зробити майже людей автовласник з невеликими навичками механіка за рекордно короткий період часу, будь то ваз, гар або уаз. Так от, вірити цьому не варто.

Ремонт цієї частини автомобіля вимагає хоча б знання про принцип роботи зчеплення і про структуру зчеплення. Також варто мати гарні навички роботи і зі слюсарним інструментом що б провести ремонт корзини зчеплення. Звичайно якщо ви вмієте все це і вже робили тоді так, але якщо досвіду або часу або просто бажання робити ремонт самостійно ні, то краще відвезти авто на сто.
Вартість такого ремонту не буде високою. Ціна звичайно ж залежить від того що це за автомобіль, чи то це буде мтз, камаз, або ЗІЛ, або легкова машина, а не вантажівка і звичайно ж важливо вітчизняного виробництва або іномарка.

 

До основних несправностей зчеплення відносяться. 

 

 1. Зношений функціональний матеріал на диску зчеплення. В результаті такої поломки не відбувається з'єднання корзини зчеплення з маховиком.
 2. Ламається вижимний підшипник зчеплення. У такій ситуації ламаються Лепеска корзини зчеплення і при його вичавлюванні відбувається характерний шум.
 3. Виходять з ладу сенсорний пружини диска. Це трапляється в більшості випадків при спробі стартувати з хорошою пробуксовкою.

 

 

Ремонт корзини зчеплення, ціна

 

Так що якщо не зробити ремонт корзини зчеплення, то це не дасть вам можливість їздити на вашому авто, або в кращому випадку буде просто видавати специфічний звук, але якщо ви його почули то відразу відправляйтеся на сто, що б провести ремонт корзини зчеплення, заміни павука, подшибника або іншої деталі що там зламалася.

Наша компанія надає послуги з даного ремонту. Вартість відповідає якості і цінами матеріалів. Тут ви отримаєте нормальний ремонт, і вас влаштує ціна. Ви можете бути впевнені що вас не надурили як на різні сто в гаражах, де з водія три шкури знімають.

Так що у нас ремонт корзини зчеплення, ціна відповідає якості, і ви отримаєте гарний сервіс, і зможете спокійно далі їздити на вашому автомобілі.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: