UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ґрунтувальні і фарбувальні роботи

 
Наша компанія здійснює ґрунтувальні і фарбувальні
роботи автомобілів всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • І інших автомобілів.

 

Ґрунтувальні і фарбувальні роботи вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

 

Фарбування авто ціна

 

Лакофарбове покриття є одним з найважливіших фактором що визначають зовнішній вигляд автомобіля. Але не тільки зовнішній вигляд залежить від того як були зроблені грунтування авто та фарбувальні роботи. Це також прямо впливає на стан кузова цілком. Адже без цього він легше може прогніть і заіржавіти.

У наш час техніка фарбування і грунтовка кузова автомобіля досягли великих результатів, та й вартість не така висока як раніше і фарбування авто ціна досить прийнятну.

Так що, якщо ви хочете вберегти кузов вашого авто від корозії і прогнивання, а також надати йому більш привабливий зовнішній вигляд, вам допоможе фарбування авто, сто надає їх в більшості випадків.

Багато хто прагне робити це самостійно по відео в інтернеті. Звичайно навчитися чомусь то добре, але результати часто виходять не такими яких би хотілося, до того ж для того що б якісно виконати роботу необхідно мати хороше професійне обладнання, а воно має досить високу вартість.

Сто, надають як цілу фарбування, так і фарбування деталей окремо, якщо в такій роботі потребує лише якась деталь або частину автомобіля.

 

Грунтування авто

 

На грунтування авто ціни також цілком прийнятні і часто залежать від того яка машина, які в неї розміри, і яка в підсумку буде фарбування. Ясна річ що фарбування автомобіля ціна буде також саме залежати від подібних факторів.

Наша компанія виконує всі послуги в області технологій фарбування та ґрунтування автомобілів. Вартість фарбування у нас відповідає високій якості з яким виконується дана робота. Її роблять професіонали використовуючи при цьому новітнє і найкраще обладнання для того що б додати вашому авто кращий зовнішній вигляд.

Фарбування авто, ціна у нас не висока, але при цьому з максимально позитивним результатом для вас і вашого авто. Адже те як виглядає ваше авто може багато сказати і про вас самих, так що за ним потрібно стежити, і за кузовом особливо. У такому випадку він зможе довго вам прослужити і при цьому завжди радувати око своїм зовнішнім виглядом. автомобілів і вантажівок

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: