UA
RU
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
Написати нам
м.Біла Церква, вул. Гайок, 224А
Карта проїзду

Ремонт радіаторів охолодження автомобілів

 
Наша компанія здійснює ремонт радіаторів охолодження
автомобілів, всіх типів і моделей як вітчизняного так і
іноземного виробництва:
 
  • Камаз.
  • МАЗ. 
  • Зіл. 
  • Газ.
  • Ліаз.
  • Mercedes.
  • Volvo.
  • Daf.
  • Scania.
  • Та інших автомобілів.

 

Ремонт радіаторів охолодження вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 

Хочете замовити послугу
або потрібна консультація?
Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення!
(097) 549-50-56
(097) 549-50-54
(063) 597-76-22
(050) 507-32-71
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Радіатор - це дуже важливий пристрій в конструкції автомобіля, яке дозволяє знижувати температуру охолоджуючої рідини. Його ремонт досить складна процедура, не слід намагатися усунути несправність самостійно, це може призвести до додаткових витрат. Будь-яка помилка може посилити поломку. Робота повинна виконуватися фахівцями, які знають всі тонкощі лагодження. зараз виконати ремонт автомобільних радіаторів охолодження ціна на який зовсім не висока, можна виконати практично на кожному СТО.
 

Як відбувається ремонт радіатора вантажного автомобіля
 

Для початку знадобиться зняти кришку радіатора, для цього необхідні спеціальні інструменти. Робити це слід на СТО, тому що це вкрай небезпечно, вас може ошпарити окропом. будь ремонт радіатора охолодження вантажівки - це дуже складне завдання, для вирішення якої знадобиться дороге устаткування і спеціалізація автомеханіка. У більшості випадків причиною поломки служить розрив шланга. Ігнорувати поломку вкрай не рекомендується, адже автомобіль буде перегріватися, що може призвести до дуже сумних наслідків. як правило ремонт радіатора охолодження вантажівки займає не багато часу і його вартість зовсім не висока, так чому б не довіриться досвідченим фахівцям?

У нашій майстерні ви можете виконати ремонт автомобільних радіаторів охолодження. Ціна вас приємно здивує, але для початку необхідно буде визначити причину поломки. Вантажні автомобілі майже завжди знаходяться в дорозі, тому потрібно регулярно проводити діагностику, яка дозволить виявити несправність до появи видимих ​​дефектів. Якщо не заїхати під час на СТО можна значно збільшити ціну на ремонт, адже найчастіше відмова радіатора призводить до перегріву двигуна, після чого може знадобитися капітальний ремонт. А ось це вже буде коштувати дуже дорого, так як це головна і найдорожча деталь автомобіля. Якщо поломка сталася в дорозі, то слід викликати евакуатор і довезти авто до найближчої сто. Головною ознакою несправності служить дим з під капота.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: